Heel veel meer marktstands dan in eerdere jaren!

Met nog maar 2 weekjes te gaan kondigen we hiermee de laatste standhouders van het Middeleeuws Festijn Cannenburch aan! Bezoek deze markt op 3 & 4 mei!
 
Hollow Moon Art
Hollow-moon-art maakt een ruim assortiment aan handgemaakte fantasy kunst en accessoires en meer. Voor unieke dingen voor in je haar, in je huis, of te gebruiken, er is altijd wel iets leuks te vinden bij deze kraam.
Kolderieke Malien
Kolderieke Maliën gebruikt de techniek van de middeleeuwse maliënkolders om prachtige sieraden van gekleurd aluminium te maken. Eigenares Janine Moltzer gebruikt het liefst felle kleuren en haar sieraden kun je dan ook letterlijk in alle kleuren van de regenboog krijgen. Naast de gebruikelijke kettingen, oorbellen en armbanden, maakt ze ook hand- en voetsieraden, ringen, sleutelhangers en haarclips. Ook aan de mannen wordt gedacht: stoere armbanden van o.a. brons, al dan niet gecombineerd met leer en ook voor kinderen zijn er leuke sieraden te koop. Bovendien kan alles ter plekke op maat gemaakt worden of veranderd worden en is een bepaald sieraad niet in de kleur die jij wilt? Dan kan dat natuurlijk op bestelling gemaakt worden.
Malau crafts & skins
Een prachtige samenkomst van de uit de hand gelopen hobby’s van Martin als hobby-smid (Blacksmith Martin) en mijzelf (Laura) als hobby-leerbewerker.
Sinds 2021 verkopen we ons eigen handgemaakte smeedwerk zoals messen en bijlen, maar ook kandelaars, bieropeners, drie-poten met of zonder grill, en sieraden zoals armbanden en hangers.
Onze eigen handgemaakte lederwaren zoals: mes-schedes, sleutelhangers, armbanden, bracers/ armbeschermers, beursjes en tasjes ontbreken ook zeker niet in onze kraam of verkoop-tent.
Naast onze eigengemaakte producten verkopen wij ook een prachtige collectie gelooide schapenvachten van diverse rassen o.a. Heidscnúcke, Ijslander, Zweedse, Melerade, Spielzau en natuurlijk de heerlijk warme en dikke Hollanders. Ondertussen hebben we ook regelmatig aanverwante wollen artikelen in de verkoop zoals: sloffen, wanten, kussens, dierenmandjes en fiets-zadelhoesjes.
Mushrooms and Moths
Mushrooms and Moths is een eenmanszaak gevestigd in Nederland, gespecialiseerd in het maken van betoverende sieraden en decoraties met natuurlijke thema’s van polymeerklei. Voor degenen die zich willen onderdompelen in de magische kant van het leven, bieden wij unieke en inspirerende creaties die geïnspireerd zijn op mythen, legendes en fantasy. Al onze producten zijn met liefde en zorg gemaakt en hebben een eigen unieke touch. Gestart als passieproject in 2021, zijn we nu te vinden op markten door het hele land, op Etsy en in onze eigen webshop. Ons assortiment is gevarieerd en we zijn er trots op dat we iedereen iets bijzonders kunnen bieden. Ontdek ons aanbod en voel de magie van Mushrooms and Moths!
De Steenoase
Mijn bedrijf de Steen Oase is ontstaan uit een hobby. Ik ben ondertussen al 30 jaar bezig met stenen.
Na jaren lang zoeken ben ik aan geweldigeinformatie gekomen. Door deze kennis is mijn interesse in stenen alleen maar groter geworden en hoop hier ook veel mensen mee te mogen helpen en te inspireren.
Naast de edelstenen en mineralen kun je bij ons ook terecht voor wierook en etherische olie met al hun toebehoren
Syrhona Crystals
“Syrhona Crystals” is ontstaan vanuit een hobby. We doen dit met hart en ziel en vinden het heerlijk om te doen en genieten van alle mooie stenen die naar prachtige mensen mogen gaan. Het idee dat we daar dan ook mensen mee kunnen helpen is voor ons een mooie bonus.
Tiny Creative Things
Tiny Creative Things is een familiebedrijf welke is opgericht door Janette en Mariska.
Door een uit de hand gelopen hobby(Janette maakte voorheen poppenkleertjes) hebben wij ons nu gespecialiseerd in Fantasy kleding. Daar Mariska de opleiding tot mode maatkleding heeft gevolgd is er al snel een switch gemaakt . Door een stage-opdracht van haar zijn wij per toeval in aanraking gekomen met Fantasy kleding. Dit kan zijn Steampunk, Larp of Cosplay. Daarnaast maakt Mariska ook nog eens leuke hoeden. Hebben we poppenkleertjes speciaal in deze style en sieraden.
Uitgeverij Syndikaat
Bij ons kunt u terecht voor historische strips en advies over historische stripprojecten. Speciaal voor dit evenement hebben wij een selectie van onze historische strips meegenomen, zoals De Bergenvaarders (14e eeuw, Hanze Deventer), Meander (over de geschiedenis van Rheden), Folchard, over de Vikinginvasies in Zeeland en Friesland en onze nieuwe Romeinenstrip die zich in Nederland langs de limes afspeelt. Natuurlijk nemen we nog veel meer mee, dus kom langs voor een album of een tekening of al uw vragen over onze historische stripprojecten.
Vlindervrij
Eerlijk is eerlijk, de kraam van Vlindervrij richt zich niet op de Middeleeuwen.
Wel vind je op de kraam stenen en fossielen die eeuwen en zelfs miljoenen jaren oud zijn.
Vaak overgenomen van verzamelaars waardoor er unieke stukken tussen zitten.
We vertellen je er graag over. Bij ons kun je nog gewoon met een muntje betalen door de kleine prijsjes vanaf 50 cent. En wie een beetje te hebberig wordt delen we gewoon een Tikkie uit 😉
Kom lekker snuffelen, naast de stenen vind je bij ons ook tarot en inzichtkaarten, sieraden en cadeautjes. Daarnaast de zelfbouw instrumenten van Richard Raaphorst, diverse fluiten, stick dulcimer, monochord die live te horen zijn en op bestelling gemaakt kunnen worden.”
Vuorelta Design
Bij Vuorelta Design kan je terecht voor de mooiste earcuffs, headpieces en sieraden. Alles wordt zorgvuldig en met oog voor detail handgemaakt. Door onze eindeloze creativiteit zal je altijd met iets unieks naar huis gaan. Zie je net niet wat je zoekt tussen onze collectie? Vraag dan gerust naar de Custom made optie voor je volgende event, festival of bruiloft. Tot snel!
WiccaWood
Kom dichterbij en ontdek de kunst van het houtbranden! Bij WiccaWood breng ik, Daisy, met vuur en passie de mystieke wereld tot leven. Van sierlijke uilen en wilde wolven tot betoverende pentagrammen en magische paddenstoelen – elk stuk is met de hand gebrand en doordrenkt met ambacht en liefde.
Stap in mijn wereld vol hekserij en natuurmagie, en vind een uniek stuk dat jouw ziel roept. Heb je een eigen vision? Laat mij jouw persoonlijke talisman of magisch symbool vereeuwigen in hout!
Witch & Warrior Crafts
Kom langs bij Witch & Warrior Crafts op het Middeleeuws Festijn Cannenburch en ontdek onze prachtige handgemaakte houten Viking schilden, perfect voor jong en oud, en omarm je innerlijke krijger!
Duik in onze collectie stoere Viking accessoires en laat je inspireren door de kracht van het verleden. Ben je geen krijger, maar eerder een stijlvolle heks? Ook dan ben je bij ons aan het juiste adres! In onze kraam vind je een scala aan zelf gehaakte artikelen zoals (heksen)hoeden, kleding, acessoires, omslagdoeken, handgemaakte edelsteen sieraden en nog veel meer! Elke creatie vertelt een eigen verhaal en voegt een vleugje magie toe aan je dagelijkse leven.
Qleather
QLeather is een jong bedrijfje waar ik met grote passie leren producten maak met de hand, zonder gebruik van (naai)machines. Ouderwetse ambacht in een modern jasje. Van hoeden tot corsetten. Van beltbags tot aan draken haarpinnen.
Cosplay, dagelijkse gebruiksartikelen of historische items. Uitdaging is een goede drijfveer om altijd wat moois te mogen creëren van een super mooie kwaliteit leer. In samenwerking met de Rolsteen heb ik altijd mooie mineralen en edelstenen bij. De Rolsteen koopt alle mineralen en edelstenen rechtstreeks bij de mijnen in wat mooie prijzen geeft en veel beter voor het milieu is. Daarnaast heb ik altijd homedeco en kleine leuke hebbendingetjes bij.
Zwaardenkoning
“De zwaardenkoning is met zijn team al jaren een bekend gezicht op de festivals.
Of je nu een iets zoekt voor bushcraft, reenactment, vechtsporten, dagelijks gebruik, voor de sier of voor je verzameling. Of het nu gaat om een zakmes of een zwaard en alles daartussenin van sier tot en met topkwaliteit. De zwaardenkoning heeft het. Met hun jarenlange ervaring kunnen ze u van goed advies voorzien. De zwaardenkoning geeft op het festival gratis zwaardvechtles aan de bezoekers. Dit is vanaf 16 jaar. In de zwaardvechtlessen leer je de basis van het zwaardvechten met een Europees 1-handig zwaard.”
Druïde Fwesd
 
Zij zijn er ook bij!:
A Lot of Rosie
Atelier Hamm
Faery Findings
Sigil Stone Studio
De Speelbol
TessaMolenaar
Uitgeverij Emerald
Atelier Knowhere
Geverifieerd door MonsterInsights